saklak1906 napisał(a):

I wydaje mi sie ze ta klase zachowa nie goniac i nie zalac sie w mediach o kulisach jego pracy w Wisle.
Bo na pewno w nastepnej Lide+ bedzie gosciem lub zostanie ekspertem bo pojecie o tym o czym mow ma
|
Akurat w jego przypadku było to pewne, że odejdzie z klasą. Profesjonalista, mimo lat spędzonych w naszej "kosie" nie dawał nigdy odczuć jakiejkolwiek antypatii w stronę Wisły. Wręcz przeciwnie - wypełniał swoje obowiązki bardzo solidnie, podpisuję się generalnie pod postami totylkoja czy wolfiego, oceniającymi poczynania Jacka jako summa sumarum udane.
Co by nie mówić - biło od niego inteligencją - w końcu jako jeden z niewielu piłkarzy jest osobą wykształconą, obytą, elokwentną. I to widać, niestety takich postaci w środowisku futbolowym ze świecą szukać.