Mam mega prosbe do przedsiebiorczych Wislakow majacych wlasne firmy (lub majacych Rodzicow z wlasnymi firmami) z certyfikatami ISO - prosze Was o wypelnienie ankiety do pracy magisterskiej - tutaj:
www.ankietacert..........
Z gory wielkie dzieki! Z Wislackim pozdrowieniem