wislak68 napisał(a):

Kancelaria Hubert Praski? To chyba nie zdało egzaminu (patrz chociażby casus Dolhy)
(...)
Czyli Maciek zamiast trenowaniem (o czym jak sądzę ma pojęcie) zajmie się managerką (gdzie wydaje mi się być zupełnie zielony)? To może zróbmy oficjalnie trenerem Janasa a jego asystententem Kazimierskiego.
|
1. Praski jest poobrażany z Cupiałem, więc na szczęście ten scenariusz odpada. A na rynku jest wiele zdecydowanie bardziej profesjonalnych firm niż ta.
2. Tutaj niestety jest prawdopodobieństwo, że te akcenty mogą się właśnie tak rozłożyć. I w tym cały ambaras.Przecież RJ i JK są nietykalni jako ludzie Skorży.