RAFi89 napisał(a):

W weekend o ile się nie mylę młoda ekstraklasa rozgrywa mecz (16 kolejka jest przeniesiona bodajże). Z zawodników których wymieniłeś tylko 3 to zawodnicy ofensywni.
Widzę że po zwolnieniu Bednarza teraz osoba trenera będzie wystawiona na krytykę na tym forum. Strach pomyśleć co tu się będzie działo jak stracimy pierwsze punkty w sezonie.
|
Czyli co, Młoda Ekstraklasa jest po to, żeby wygrywać mecze czy po to, żeby promować młodych do pierwszej drużyny?
Co z tego że jest mecz Młodej Ekstraklasy? Z wymienionych przeze mnie zawodników zagrają w nim Janik, Burliga i może Jirsak. A reszta?
Dużo większą korzyścią dla zespołu byłoby moim zdaniem rozegranie meczu z poważną drużyną a nie kolejna młócka młodych w ME.
Kulawik wpuściłby kilku juniorów starszych i co by się stało?
A co do krytyki Skorży: akurat te przemyślenia są niezależne od tego czy zwolniono Bednarza, czy nie.
A z drugiej strony jeżeli Skorża dostaje takie kompetencje to czy jest coś dziwnego w tym, że jego działalność będzie poddana jeszcze uważniejszej ocenie?