sandomingo napisał(a):

Aspektami prawnopodatkowymi zajmie się wyspecjalizowana firma zewnętrzna (czyli jakaś kancelaria).
Wilczek będzie prawdopodobnie negocjował kwoty, no chyba że za to też weźmie się Skorża. I tak dość często treningi faktycznie prowadzi Bahr lub Janas a Skorża przygląda się z boku.
|
Kancelaria Hubert Praski? To chyba nie zdało egzaminu (patrz chociażby casus Dolhy)
A skąd Wilczek będzie wiedział jakie kwoty ma negocjować (tzn: jaka jest rynkowa stawka za piłkarza danej klasy), jaka jest konkurencja (tzn kto nam może sprzątnąć piłkarza sprzed nosa), jaka jest minimalna kwota za którą puści go klub (tzn: w jakiej sytuacji jest kontrahent i za jakie pieniądze puszczał poprzednio zawodników innym klubom) itp, itd.
Czyli Maciek zamiast trenowaniem (o czym jak sądzę ma pojęcie) zajmie się managerką (gdzie wydaje mi się być zupełnie zielony)? To może zróbmy oficjalnie trenerem Janasa a jego asystententem Kazimierskiego.