Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 02.09.2009, 13:32
gigant napisał(a):Wyświetl post
Chyba nadszedł czas zmienić tytuły topiców związane ze Skorżą i Bednarzem, łącząc je w jeden np " Maciej Skorża trener-dyrektor w jednym", bo nie wiadomo co gdzie pisac i robi się bałagan.
W wątku o Bednarzu w tej chwili trwa dyskusja o jego dymisji. Temat wyczerpie swoją formułę, to sam spadnie.
Co do Skorży - wiadomo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując