gigant napisał(a):

|
Chyba nadszedł czas zmienić tytuły topiców związane ze Skorżą i Bednarzem, łącząc je w jeden np " Maciej Skorża trener-dyrektor w jednym", bo nie wiadomo co gdzie pisac i robi się bałagan.
|
W wątku o Bednarzu w tej chwili trwa dyskusja o jego dymisji. Temat wyczerpie swoją formułę, to sam spadnie.
Co do Skorży - wiadomo.