|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
|
#523

02.09.2009, 13:24
|
felipe napisał(a): 
Martwi natomiast zaniedbanie lekkiej atletyki. To wstyd by tak duże państwo z silnymi tradycjami w tym pięknym sporcie nie miało obiektu z prawdziwego zdarzenia. Coś ostatnio słyszałem, że z racji faktu, że nowo budowany Narodowy będzie obiektem stricte piłkarskim lobbuje się, aby odchodzący w cień Śląski wyposażono w profesjonalną bieżnię. Miałoby to ręce i nogi moim zdaniem, wykorzystanoby istniejącą sporą przestrzeń między trybunami a boiskiem.
|
A Bydgoszcz?
Perkele!
|
|