sandomingo napisał(a):

Skorża odwołał sparingowy mecz z Duklą BB motywując to zbyt małą liczbą zawodników będących aktualnie pod jego opieką.
Pawełek, Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr B, Burliga, Sobolewski, Cantoro, Jirsak, Janik - to jest 10tka, która trenuje.
Czyli rozumiem, że 4-5 gości z Młodej Ekstraklasy to nie może zagrać?
To kiedy ci "młodzi" mają się ogrywać w towarzystwie starszych?
Jak dla mnie kompletnie niezrozumiała decyzja treneiro.
A potem będzie gadanie że drużyna wypadła z rytmu meczowego przez zgrupowania reprezentacji i takie bla bla bla.
|
W weekend o ile się nie mylę młoda ekstraklasa rozgrywa mecz (16 kolejka jest przeniesiona bodajże). Z zawodników których wymieniłeś tylko 3 to zawodnicy ofensywni.
Widzę że po zwolnieniu Bednarza teraz osoba trenera będzie wystawiona na krytykę na tym forum. Strach pomyśleć co tu się będzie działo jak stracimy pierwsze punkty w sezonie.