|
Jesli chodzi o Jirsaka to trudno cokolwiek Bednarzowi zarzucic. Sprowadzil bardzo obiecujacego wtedy zawodnika, ktory byl podstawowym graczem reprezentacji Czech U21. Wszelkie znaki na niebie i ziemi kazaly sadzic ze po roku, dwoch sprzeda sie go z ogromnym zyskiem. Ciezko bylo przewidziec, ze tomas bedzie mial az takie problemy adaptacyjne.
Matusiak? Beto? Goscie przyszli na malych kontraktach, ryzyko w porownaniu do potencjalnego zysku bylo niewielkie.
Niedzielan - zgodze sie z kolega z Legii. Gral dobrze do kontuzji.
Z budzetem, ktory mial do dyspozycji mysle ze Bednarz radzil sobie swietnie.
Jestem ciekawy jak to bedzie teraz, Skorza tez wydaje sie byc lebskim facetem wiec moze stworzyc cos ciekawego.
|