Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
521
02.09.2009, 13:04
ToTylkoJa
napisał(a):
Mogę się mylić, moliżwe, że jest. Kiedyś czytałem artykuł o tym, że w Polsce nie ma pływali 50-metrowej.
Jest rzeczywiście w Ostrowcu, ale to i tak marne pocieszenie.
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr