Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 02.09.2009, 11:38
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
KATOWICKI SPODEK ZMODERNIZOWANY ZA PRAWIE 70 MLN ZŁOTYCH

http://www.tvs.pl/informacje/15170/
fajnie, że odnawiają Spodek. Piękna Hala powstała w Łodzi, coraz bliżej jest do inwestycji Hali Podium w Gliwicach. Widać, że w sporcie(infrastruktura) idzie ku lepszemu (piłka nozna-stadiony, koszykówa, siatkówka-Hale, nawet skoki narciarskie- skocznia w Malince). Brakuje tylko jednego -jednej porządnej pływalni, z basenem olimpijskim. Trochę wstyd, że w tak dużym kraju nie ma basenu 50 metrowego.
Ale ogólnie jest dobrze, nie ma się czego wstydzić w Europie
Odpowiedz cytując