donPedro23 napisał(a):

fajnie, że odnawiają Spodek. Piękna Hala powstała w Łodzi, coraz bliżej jest do inwestycji Hali Podium w Gliwicach. Widać, że w sporcie(infrastruktura) idzie ku lepszemu (piłka nozna-stadiony, koszykówa, siatkówka-Hale, nawet skoki narciarskie- skocznia w Malince). Brakuje tylko jednego -jednej porządnej pływalni, z basenem olimpijskim. Trochę wstyd, że w tak dużym kraju nie ma basenu 50 metrowego.
Ale ogólnie jest dobrze, nie ma się czego wstydzić w Europie