Temat
:
Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
530
02.09.2009, 09:49
No i tak to mniej więcej powinno funkcjonować w przyzwoicie zarządzanym klubie. Kwestia tylko, jakiego kandydata z tych znalezionych Skorża zaakceptuje. Bo ja mam wrażenie, że on lubi brać na metry drągali jakichś
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik