|
Przyszedł mi rachunek za prąd. Twierdze że jest on za duży... Sęk w tym że obok mojego licznika są 2 inne. Jak sprawdzić z tego rachunku czy z dobrego licznika został spisany stan i później wydrukowana faktura... Jeśli się ktoś na tym zna proszę na PW to przedstawię bliżej tą sytuację.
|