Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10838
Stary 02.09.2009, 09:28
Przyszedł mi rachunek za prąd. Twierdze że jest on za duży... Sęk w tym że obok mojego licznika są 2 inne. Jak sprawdzić z tego rachunku czy z dobrego licznika został spisany stan i później wydrukowana faktura... Jeśli się ktoś na tym zna proszę na PW to przedstawię bliżej tą sytuację.
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując