Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1804
Stary 02.09.2009, 08:32
dokładnie, ten temat to jedno wielkie podniecanie sie meczami Lecha na zywo i sciskanie kciukow zeby tylko stracili punkty, po meczu zaczyna sie gadka o kibicach Lecha.

ludzie ogarnijcie sie do jasnej ****y nie macie lepszych tematow do rozmow ?
mam wrazenie, ze niektorym tutaj snia sie kibice sprzetu gospodartwa domowego.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując