|
dokładnie, ten temat to jedno wielkie podniecanie sie meczami Lecha na zywo i sciskanie kciukow zeby tylko stracili punkty, po meczu zaczyna sie gadka o kibicach Lecha.
ludzie ogarnijcie sie do jasnej ****y nie macie lepszych tematow do rozmow ?
mam wrazenie, ze niektorym tutaj snia sie kibice sprzetu gospodartwa domowego.
|