Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16109
Stary 02.09.2009, 00:32
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Juz slyszalem bajki o tym jak Wisla bedzie siadac i gniesc kazdego ligowego przeciwnika przez 90 minut bo pilkarze chca zmazac plame (hahahaha) teraz chetnie poslucham bajek na temat realnych wzmocnien (hahhahahahah) z ust naszego zlotoustego.
Pamiętam wypowiedzi, w których Skorża stwierdzał, że chce by zespół grał lepiej, ale konkretnej obietnicy, że drużyna będzie "gnieść każdego ligowego przeciwnika przez 90 minut bo piłkarze chcą zmazać plamę" jakoś nie pamiętam. Proszę o dokładny cytat, albo linka do wywiadu, bo mam wrażenie, że te obietnice to wytwór Twojej wyobraźni.
Odpowiedz cytując