RAFi89 napisał(a):

(...)Brożek powiedział że jak skauci Fulham mu zaprezentowali klub to on już nic nie musiał się o nim dowiadywać. A u nas co przychodzi zawodnik z zagranicy to mówi że o Wiśle nie wie za dużo, coś tam w internecie wyszukał albo jego rodak mu coś powiedział.
Skorża jest odpowiedzialny za porażke z Levadią ale czy to on nie potrafił sprowadzić do klubu bramkarza (a Pawełek z Levadią nam nie pomógł)
|
Od akceptacji bramkarzy (których na prawdę kosmiczna ilość przewinęła się przez testy) jest pan JK, który w pierwszej kolejności powinien z tego klubu wylecieć. Czy gdyby na testach pojawiło się 100 bramkarzy, a w/w dalej twierdziłby że może przetestować i 200 (a jak nie to zawsze może bronić Kurto) to też wina byłaby Bednarza?
A offtopując co do prezentacji klubu: jakby Brożek nie wiedział nic o Fulham to zaraz by mu któryś z forumowiczów podsunął FM i by z razu był kumaty. Czego przepraszam Kostorykanin czy też Ugandyjczyk ma się dowiedzieć od dyrektora sportowego polskiego klubu? Klub ma tyle a tyle lat, gra w takiej śmiesznej lidze, która od dwóch sezonów nie ma sponsora, jest z tego kraju co poprzedni papież a w zimie pada śnieg?