kacpergawlo napisał(a):

Parę kłamliwych wniosków wkradło się do Twojej wypowiedzi. Po pierwsze orendownikiem tranferów Matusiaka i Łobo był nie kto ijnny tylko Maciej Skorża i to on odpowiada za nich, Bedmarz tylko wynegocjował tych graczy. Dalej, Singlar był sprowadzany z myślą o większym polu manewru i w takiej roli się sprawdza jak najbardziej. Z niewypałów Bednarza to na pewno zgodze się, że Beto. Za to Bednarz potrafił przeprowadzić bardzo dobre transfery w postaci Marcelo, Kirm, Diaz, Garguła, Alvarez też wydaje się być dobry. Levadia zawalił Skorża, a ze stołka leci Bednarz, absurd. Dalej piszesz o Chrapku, który gra kompletną kiche w Lechu, rzeczywiście jest czego żałować. A co do Lewandowskiego to decydowała zapewne pencja jaką mogły zapewnić mu kluby, a to chyba nie Bednarz decydował ile kasy może zaproponować danemu graczowi.
|
Czyli teraz tak zawodnicy którzy nie wypalili to wina Skorży a te udane to Bednarza. Marcelo, Diaz czy Alvarez są zakontraktowani przez Bednarza ale nie wiesz czy on ich wyszukał czy agenci piłkarzy podesłali ich Wiśle. Myślisz że Bednarz jeździł po Brazyli czy Kostaryce i wyszukiwał zawodników miesiącami. Co do Lewandowskiego to jak on sam powiedział nie decydowały finanse, tylko że u nas nikomu nie chciało się go nakłonić do gry w Wiśle. Brożek powiedział że jak skauci Fulham mu zaprezentowali klub to on już nic nie musiał się o nim dowiadywać. A u nas co przychodzi zawodnik z zagranicy to mówi że o Wiśle nie wie za dużo, coś tam w internecie wyszukał albo jego rodak mu coś powiedział.
Skorża jest odpowiedzialny za porażke z Levadią ale czy to on nie potrafił sprowadzić do klubu bramkarza (a Pawełek z Levadią nam nie pomógł), czy to jego wina że zdrowego środkowego obrońce sprowadzono do klubu na 4 dni przed meczem, jego winą jest że w klubie nie było prawego obrońcy, czy to on od początku domagał się o napastnika ( był za Matusiakiem, sprawdził go niewypalił i odesłał).
Nie twierdzę że Bednarz jest zły a trener cacy, ale jak słyszę że nagle za wszystko odpowiedzialny jest trener a nasz dyrektor sportowy jest ofiarą losu to mnie szlag trafia. Nagle wszyscy źli tylko Bednarz niewinny, na tym forum to normalnie ludzie popadają ze skrajności w skrajność.