|
Bednarz jaki byl taki byl ale z obecnie pracujacych w lidze chyba najlepszy. Napewno lata swietlne lepszy od Trzeciaka. Swoja cegielke dolozyl do dwoch mistrzostw i nalezy mu sie za to szacunek. Jego praca napewno jeszcze zaprocentuje za kilka lat jak przyjdzie skasowac pieniazki za Marcelo, Diaza czy Kirma.
|