Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16103
Stary 01.09.2009, 21:22
No niestety stawia na tych ludzi ciągle ale jakieś pozytywne wyniki (komplet punktów) widać (szkoda że tylko w lidze). Zresztą ciężko teraz o lepszego trenera w Polsce. Chociaż ja się tam nie znam ...
Smuda też nigdy nie stawiał na młodzież, Kasperczak wypromował w Wiśle chyba tylko Uche. Nie wiem czy gdyby nie Liczka to Błaszczykowski by się tak rozwinął.
Odpowiedz cytując