Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
1834
01.09.2009, 21:19
Czy na Zarządzanie i Inżynierie Produkcji na AGH jest się łatwo w miarę dostać i czy się opłaca iść ?
Chce wiedziec na przyszłość ;d
a i jeszcze coś o Stosunkach międzynarodowych na UJ
Powód: Wielka Lechia moich marzeń..
Ostatnio edytowane przez zawszewiernyts : 01.09.2009 o godz. 21:41.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts