Wyświetl pojedynczy post
nosu
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10828
Stary 01.09.2009, 20:53
Potrafi ktoś mi powiedziec czemu gdy chce ściągnac jakiś plik z wrzuty wyskakuje mi QuikPlayer i mi odtwarza muzyke zamiast ją ściągnac?
wierność
Odpowiedz cytując