Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
nosu
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
10828
01.09.2009, 20:53
Potrafi ktoś mi powiedziec czemu gdy chce ściągnac jakiś plik z wrzuty wyskakuje mi QuikPlayer i mi odtwarza muzyke zamiast ją ściągnac?
wierność
nosu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nosu
Znajdź inne posty napisane przez nosu