Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10827
Stary 01.09.2009, 20:50
Mam pytanie czysto teoretyczne. Zalozmy taka sytuacje, nie skonczone 18 lat, pije bro na ławce w parku z kumplami, podjezdzają psy, po krótkiej ucieczce nas łapią i co nam grozi za złapanie? Nie podawajcie mi tu jakis cytatów z KK, tylko w praktyce. Czy jest roznica miedzy zatrzymaniem przez straz miejska a policją? Jakie są konsekwencje? Napiszcie, bardzo mnie to ciekawi.

PS. Zalozmy ze osoba peirwszy raz zlapana przez psy
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując