|
Mam pytanie czysto teoretyczne. Zalozmy taka sytuacje, nie skonczone 18 lat, pije bro na ławce w parku z kumplami, podjezdzają psy, po krótkiej ucieczce nas łapią i co nam grozi za złapanie? Nie podawajcie mi tu jakis cytatów z KK, tylko w praktyce. Czy jest roznica miedzy zatrzymaniem przez straz miejska a policją? Jakie są konsekwencje? Napiszcie, bardzo mnie to ciekawi.
PS. Zalozmy ze osoba peirwszy raz zlapana przez psy
|