Temat
:
wasze dziwne przyzwyczajenia
Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
132
01.09.2009, 20:24
podczas przechodzenia koło lodówki muszę do niej zaglądnąć. Jak przechodzę koło Playa to muszę zagrać w Fifę
A oprócz tego- nie pójdę spać, dopóki nie będę pewny, że w całym domu są zgaszone światła, wszystko wyłączone i drzwi zamknięte
elomike
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elomike
Znajdź inne posty napisane przez elomike