Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 01.09.2009, 20:22
Czytam ze zrozumieniem, ale wypisujesz głupoty, więc się do tego odnoszę.

Moim zdaniem zwolnienie Bednarza to błąd. Ogromnie ciekawa jestem tego nowego modelu funkcjonowania klubu, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby trener zajmował się np. sprawami transferów w Młodej Ekstraklasie. Poczekamy, zobaczymy...
Odpowiedz cytując