Selene napisał(a):

|
Tyle że Łobo właśnie zaczyna grać, Jirsak nawet w Teplicach nie grał pierwszych skrzypiec tyle że miał rolę zapchajdziury, a Kirm no cóż widać że chłopak zaczyna się oszczędzać, a może po prostu spadek formy? Nie wierzę że koleś co miał 20 asyst i ileś tam goli w poprzednim klubie nie będzie asystował u nas...
|
Ja bym powiedzial, ze Łobodziński wlasnie konczy grac. Zagral przyzwoicie 2-3 mecze,a potem juz slabiutko. Czy Jirsak w Teplicach pelnil role 'zapchajdziury' tego nie wiem, ale wiem, ze w lepszej lidze niz nasza zaliczal ok. 5 bramek na sezon, z asystami pewnie podobnie. Moze poprostu mial kiedy to robic? Bo jednak te 5 minut ktore dostaje w kazdym meczu to troche malo. Co do Kirma, to dajmy mu jeszcze troche czasu
eye63- dzieki. Z tym ogryzkiem mnie rozbawiles
