element napisał(a):

A co ma być?
mają u.......ić niższe piętro i zostawić w powietrzu wyzsze podkładając pod niego pare belek drewnianych?
Pierwsze rzędy na najlepszych stadionach świata także nie dzieli 20 metrów od ziemi .
|
Nie zrozumiałeś o co mi chodziło, ale już spieszę z wytłumaczeniem. Otóż koledzy cieszą się z widoku jaki będzie na stadionie, ale to będzie widok z wyższych rzędów. Bardzo dziwne by to było, gdyby z 18 rzędu widok był słaby. Przyrównałbym to do sytuacji, w której kupujesz jakiś drogi pakiet telewizji cyfrowej, po czym cieszysz się, że ci TVP odbiera
Z wiślackim stadionem jest tak, że kosztował kupę forsy, ale jest tak zaprojektowany, że nie gwarantuje dobrego standardu oglądania meczu na niższych rzędach trybun, zwłaszcza niższych rzędach narożnika.
Cytat:
|
@ Spójrz sobie na zdjecia z 1 rzędów a będziesz wiedział co będzie.
|
Widziałem dość dobre analizy widoczności zrobione w google sketchup. Niestety nie wyglądało to najlepiej.
Ale żeby tak nie krakać za bardzo, to powiem na koniec, że mam nadzieję, iż w praniu wszystko wyjdzie lepiej, niż na wizualizacjach.