Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4301
Stary 01.09.2009, 19:06
element napisał(a):Wyświetl post
A co ma być?

mają u.......ić niższe piętro i zostawić w powietrzu wyzsze podkładając pod niego pare belek drewnianych?

Pierwsze rzędy na najlepszych stadionach świata także nie dzieli 20 metrów od ziemi .
Nie zrozumiałeś o co mi chodziło, ale już spieszę z wytłumaczeniem. Otóż koledzy cieszą się z widoku jaki będzie na stadionie, ale to będzie widok z wyższych rzędów. Bardzo dziwne by to było, gdyby z 18 rzędu widok był słaby. Przyrównałbym to do sytuacji, w której kupujesz jakiś drogi pakiet telewizji cyfrowej, po czym cieszysz się, że ci TVP odbiera
Z wiślackim stadionem jest tak, że kosztował kupę forsy, ale jest tak zaprojektowany, że nie gwarantuje dobrego standardu oglądania meczu na niższych rzędach trybun, zwłaszcza niższych rzędach narożnika.


Cytat:
@ Spójrz sobie na zdjecia z 1 rzędów a będziesz wiedział co będzie.
Widziałem dość dobre analizy widoczności zrobione w google sketchup. Niestety nie wyglądało to najlepiej.
Ale żeby tak nie krakać za bardzo, to powiem na koniec, że mam nadzieję, iż w praniu wszystko wyjdzie lepiej, niż na wizualizacjach.
Odpowiedz cytując