Szkoda troche mecenasa ,mial swoje plusy i minusy bilans chyba na zero
Teraz jak cos bedzie be ,to albo to Skorza albo jego skauci.
nawet mecenasa polubilem..
I jak ktos juz napisal :nie kazdy Legionista to h***

,choc tak naprawde to zawsze mi sie z Ruchem kojarzył.