Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 01.09.2009, 18:15
Szkoda troche mecenasa ,mial swoje plusy i minusy bilans chyba na zero


Teraz jak cos bedzie be ,to albo to Skorza albo jego skauci.


nawet mecenasa polubilem..



I jak ktos juz napisal :nie kazdy Legionista to h***,choc tak naprawde to zawsze mi sie z Ruchem kojarzył.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.09.2009 o godz. 18:20.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując