Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3921
Stary 01.09.2009, 17:34
Cytat:
,,- Podpisanie paktu Ribbentrop-Mołotow poprzedziły znamienne słowa Adolfa Hitlera, który powiedział: "Z kłamstwa nikt nie będzie zwycięzców rozliczał". Hitler powiedział też, że "Tylko silny ma rację" – oświadczył w czasie swego przemówienia na Westerplatte Donald Tusk. Premier podkreślił następnie, że należy odrzucić taki sposób uprawiania polityki, po czym opisał, jak powinien wyglądać nowy ład w Europie.,,
Cytat:
- W takim ładzie, jaki chcemy zbudować w Europie, nie ma miejsca dla takich słów. W naszym świecie musi być tak, że rację ma ten, kto ma rację – podkreślił Donald Tusk.

To się Pan Premier popisał. Chciał dobrze a wyszło jak zawsze masło maślane.

Jak nie lubię Lecha Kaczyńskiego to jego dzisiejsze przemówienie było trafne i jak najbardziej merytorycznie uzasadnione. Powiedział to co myśli wielu Polaków i opisał wydarzenia tak jak to przedstawiają dowody historyczne. Ma u mnie dużego plusa.

Putin jak zawsze pod publikę jedzie Piękne słowa, przyznanie się do błędu ale co innego mu w duszy gra. A pozatym to co miał powiedzieć to zrobił parę tygodni temu i raczej to ludzią utkwi w pamięci niż dzisiejsze przyznanie się do błędu(psychologia)
Premier Francji się popisał dopiero ,,walczyliśmy z Polską o wolność ramię w ramię o wolność naszych państw'' (z pamięci). Śmieszne bo jak dotąd to my walczyliśmy za Nich a oni paktowali z Hitlerem. Porównując AK a Francuski Ruch Oporu to tak jakby porównać Malucha do Ferrari. Na AK do tej pory wzorują się ruchy wyzwoleńcze w całej Europie.
Merkel jak od 60 lat w kółko to samo tylko dzisiaj były przeprosiny a pieniędzy nie było

Co tutaj dużo gadać Premier się nie popisał pokazał jak ma wyglądać polityka płaszczenia się przed Rosją. Kaczyński mówił mądrze i przede wszystkim prawdę która dla Tuska jest niewygodna.

PS. Śmieszne było jak pokazali Kwaśniewskiego, Szmajdzińskiego? i Wałęse jak siedzieli razem koło siebie, jeszcze tylko Jaruzelskiego tam wpuścić.

...by żyło się lepiej, pozdro