podszywacz napisał(a):

|
8 - wtopa z TH - drużyną wtedy może osłabioną ale bądź co bądź najsilniejszą ligą świata, porównaj budżety WK i TH
|
.......enie o Szopenie za przeproszeniem. Na boisko nie wykłada się góry pieniędzy i nie wygrywa ten, czyjego kupka jest większa. Grają zawodnicy, a w owym czasie kopacze TH byli ZDECYDOWANIE do ogrania. I nie ma się co tłumaczyć, że to najsilniejsza liga świata. Ten mecz to był kolejny odcinek serialu pt. "Frajersko przegranych meczy przez Wisłę Kraków".
A rola Bednarza była bardzo niewdzięczna, bo on może sobie zamarzyć kogo chce, znaleźć super perełkę w Afryce/Ameryce etc. a i tak nie płaci za nich ze swojego portfela. Taka marionetka w rękach góry
