Wyświetl pojedynczy post
skydancer
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z nieba

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 01.09.2009, 16:47
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
8 - wtopa z TH - drużyną wtedy może osłabioną ale bądź co bądź najsilniejszą ligą świata, porównaj budżety WK i TH
.......enie o Szopenie za przeproszeniem. Na boisko nie wykłada się góry pieniędzy i nie wygrywa ten, czyjego kupka jest większa. Grają zawodnicy, a w owym czasie kopacze TH byli ZDECYDOWANIE do ogrania. I nie ma się co tłumaczyć, że to najsilniejsza liga świata. Ten mecz to był kolejny odcinek serialu pt. "Frajersko przegranych meczy przez Wisłę Kraków".

A rola Bednarza była bardzo niewdzięczna, bo on może sobie zamarzyć kogo chce, znaleźć super perełkę w Afryce/Ameryce etc. a i tak nie płaci za nich ze swojego portfela. Taka marionetka w rękach góry
Odpowiedz cytując