Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 01.09.2009, 15:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ale radość Najlepszy transfer Wisły tego lata Wreszcie pozbyliśmy się tego Legionisty. I nie podzielam Waszej opinii, i jakoś nie widzę powodów, żeby mu za cokolwiek dziękować w ciągu tych dwóch lat. Ja się cieszę, że facet zniknie z Reymonta.
Wspaniały, wysycony merytorycznymi argumentami post.
Czyli co?Cieszysz się, że odchodzi bo:
A)był piłkarzem Legii.
B)jest łysy.
C)Robił złe transfery i mamy przez nie długi mimo 2 pod rząd mistrzostw Polski.
Odpowiedz cytując