Temat
:
Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
456
01.09.2009, 15:24
thechris
napisał(a):
Ale radość
Najlepszy transfer Wisły tego lata
Wreszcie pozbyliśmy się tego Legionisty. I nie podzielam Waszej opinii, i jakoś nie widzę powodów, żeby mu za cokolwiek dziękować w ciągu tych dwóch lat. Ja się cieszę, że facet zniknie z Reymonta.
Wspaniały, wysycony merytorycznymi argumentami post.
Czyli co?Cieszysz się, że odchodzi bo:
A)był piłkarzem Legii.
B)jest łysy.
C)Robił złe transfery i mamy przez nie długi mimo 2 pod rząd mistrzostw Polski.
Pablo84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo84
Znajdź inne posty napisane przez Pablo84