Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16083
Stary 01.09.2009, 14:52
Czyli Wilczek też out ?

PS. Wracając do osoby Skorży i jego nowej funkcji: Jirsak już się może pakować. W następnym okienku wraca do Czech.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.09.2009 o godz. 14:59.
..
Odpowiedz cytując