Temat
:
"Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk
Wyświetl pojedynczy post
DARYLKA
Jagowa Dziewczyna
Od: 11.2003
Skąd: z nikąd
Offline
#
105
01.09.2009, 14:51
Hamas_kr
napisał(a):
Z Toronto troche daleko, żeby sobie ot tak wpaść i obejrzeć...
to ja nie wiem gdzie kto mieszka
Zawsze można napisać maila lub zadzwonić
انتفاضة
النصر لنا
DARYLKA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DARYLKA
Znajdź inne posty napisane przez DARYLKA