Wyświetl pojedynczy post
DARYLKA
Jagowa Dziewczyna
 
 
Od: 11.2003
Skąd: z nikąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.09.2009, 14:51
Hamas_kr napisał(a):Wyświetl post
Z Toronto troche daleko, żeby sobie ot tak wpaść i obejrzeć...

to ja nie wiem gdzie kto mieszka
Zawsze można napisać maila lub zadzwonić
انتفاضة

النصر لنا
Odpowiedz cytując