|
Pokażcie mi drużyne która traci takich piłkarzy jak Zieńczuk, Baszczyński, Cleber, Paulista, Kosowski, Dudka, Kokoszka i.... dalej gra o mistrza bo dyrektor sportowy znalazł błyskawicznie następców. Chyba tylko Kosy do końca nie udało się zastąpić, choć zobaczymy jak to będzie jak Garguła zacznie grać.
To dla mnie wzorowe przebudowywanie zespołu. Inni po takich stratach obudziliby się na 5 miejscu w tabeli.
Bednarz dobrym dyrektorem sportowym był, choć wpadki oczywiście miał.
Panie Jacku, powodzenia w przyszłości.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|