Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 01.09.2009, 14:21
Mnie Jacka Bednarza napewno będzie brakować mimo wszystko. Razem z Maćkiem Skorżą wprowadzili trochę normalności do naszego klubu i choćby z tego powodu napewno będę go ciepło wspominał. Także w kwestii transferów wydaje mi się, że było więcej plusów niż minusów.
Podsumowując - dziękuję panie Jacku i życzę powodzenia w dalszej karierze.

A tak btw. mam pytanko: że kto niby teraz będzie prowadził negocjacje transferowe? Csaplar / Klejdinst?
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując