|
Mnie Jacka Bednarza napewno będzie brakować mimo wszystko. Razem z Maćkiem Skorżą wprowadzili trochę normalności do naszego klubu i choćby z tego powodu napewno będę go ciepło wspominał. Także w kwestii transferów wydaje mi się, że było więcej plusów niż minusów.
Podsumowując - dziękuję panie Jacku i życzę powodzenia w dalszej karierze.
A tak btw. mam pytanko: że kto niby teraz będzie prowadził negocjacje transferowe? Csaplar / Klejdinst?
Feci quod potui faciant meliora potentes
|