...:::Tomo:::... napisał(a):

Normalna przyczepnosc jak dla mnie. Ślizgać to się możesz w zwykłych trampkach za piątkę tutaj nie powinno być problemów. Jeśli chcesz kupić buty tylko po to aby grać na hali to jednak radzę kupić typowe halówki.
|
Te które podałem są tylko przykładem podeszwy.
Buty mają mi służyć głównie na halę, po szkole, czasem z domu do szkoły.
Zastanawiam się nad:
Nike Incyc Trainer i Nike 5 T-1 CT.
Gdybyście mi jeszcze doradzili, które z nich wziąć byłbym wdzięczny.
<Crasch> napisał(a):

Ja grałem w kilku turniejach uczelanianych w takich butach (bo innych nie mialem) to sędziowe ani nikt z organizatorow sie nie pluli
|
<Crash> i co powiesz o przyczepności, ujdą w tłumie?