Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10817
Stary 01.09.2009, 14:02
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Normalna przyczepnosc jak dla mnie. Ślizgać to się możesz w zwykłych trampkach za piątkę tutaj nie powinno być problemów. Jeśli chcesz kupić buty tylko po to aby grać na hali to jednak radzę kupić typowe halówki.
Te które podałem są tylko przykładem podeszwy.
Buty mają mi służyć głównie na halę, po szkole, czasem z domu do szkoły.

Zastanawiam się nad: Nike Incyc Trainer i Nike 5 T-1 CT.
Gdybyście mi jeszcze doradzili, które z nich wziąć byłbym wdzięczny.

<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Ja grałem w kilku turniejach uczelanianych w takich butach (bo innych nie mialem) to sędziowe ani nikt z organizatorow sie nie pluli
<Crash> i co powiesz o przyczepności, ujdą w tłumie?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując