...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Możliwa jest. Nie rysują, ale niektórzy mniej światli ciecie pilnujący hali mogą mieć problem do Ciebie że niby czarna podeszwa jest. Te buty to nadają się na sztuczną trawę albo na zmrożoną powierzchnię.
|
Ja grałem w kilku turniejach uczelanianych w takich butach (bo innych nie mialem) to sędziowe ani nikt z organizatorow sie nie pluli
