Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1967
Stary 01.09.2009, 13:51
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
<Crash> Najlepiej wypożycz, bo juniorzy to coś dziwni są xD Z treningiem nie radzę szaleć xP Ja do Wisły ściągałem zawsze czechów xP 16 lat, prawe skrzydło, 17 asyst w ich ekstraklasie <3 Potem jak wgniatał obronców w lidze ahh.... A jeśli chodzi o nasze talenty, to nie było ani jednego xD Raz przyszedł nawet młodzieżowy reprezentant Brazyli xP Nawet bez tej reputacji można zrobić drużynę walczącą o wygranie LM. Pamiętam jeszcze w 07 jak moja Wisła najpierw wygrała w UEFA, a w następnym seoznie graliśmy z Chelsea w finale LM (przegrany po dogrywce xP). Tylko na europejskioe uskcesy trzeba dużo czasu, a nie każdy może poświęcić temu kilka dni życia xP
Dzięki za propozycje
niestety nie każdego chcą wypożyczyc a kupic;/

Na scoutów polecam Bosackiego gdy skończy kariere(ci dwaj Czechowie to jego robota) i jeszcze 2 zawodnikow , reprezentantow kraju. Jeszcze wielu innych dobrych znalazl tylko że niestac mnie na ich kupno;/
Ryszard Staniek także dobre talenty wyszukuje, takie jak Rumun Debezoglu Nae
Odpowiedz cytując