Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16074
Stary 01.09.2009, 13:46
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak powinno byc juz dawno ze to trener sprowadza do klubu zawodnikow ktorzych potrzebuje, takich ktorzy sa mu potrzebni do zrealizowania celow, a nie jak jest u nas w lidze gra tymi ktorych dostanie z laski na ucieche.

Pozyjemy zobaczymy
taką władzę w Legii po zdobyciu mistrzostwa miał Dariusz Wdowczyk. On był trenerem-managerem na wzór ligi angielskiej. Jak się to skończyło, każdy chyba wie
Odpowiedz cytując