saklak1906 napisał(a):

Tak powinno byc juz dawno ze to trener sprowadza do klubu zawodnikow ktorzych potrzebuje, takich ktorzy sa mu potrzebni do zrealizowania celow, a nie jak jest u nas w lidze gra tymi ktorych dostanie z laski na ucieche.
Pozyjemy zobaczymy
|
taką władzę w Legii po zdobyciu mistrzostwa miał Dariusz Wdowczyk. On był trenerem-managerem na wzór ligi angielskiej. Jak się to skończyło, każdy chyba wie
