A propos Eugene Sepuyi - tego napastnika z Ugandy, kilka dni przed plotkami o przejściu do Wisły w kilku miejscach pojawiły się informacje że ma trafić do Odry Wodzisław np tu:
http://futbolnet.pl/wiadomosci/cieka...odry-wodzislaw
Wygląda na to że pomysł z Sepuyą to wyłącznie dziennikarskie mrzonki.