Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10814
Stary 01.09.2009, 13:41
wislacki napisał(a):Wyświetl post
O takich cieci się nie obawiam, bardziej chcę się dowiedzieć, jak jest z przyczepnością na hali, czy nie będę się ślizgał?

Normalna przyczepnosc jak dla mnie. Ślizgać to się możesz w zwykłych trampkach za piątkę tutaj nie powinno być problemów. Jeśli chcesz kupić buty tylko po to aby grać na hali to jednak radzę kupić typowe halówki.
Odpowiedz cytując