wislacki napisał(a):

|
O takich cieci się nie obawiam, bardziej chcę się dowiedzieć, jak jest z przyczepnością na hali, czy nie będę się ślizgał?
|
Normalna przyczepnosc jak dla mnie. Ślizgać to się możesz w zwykłych trampkach za piątkę

tutaj nie powinno być problemów. Jeśli chcesz kupić buty tylko po to aby grać na hali to jednak radzę kupić typowe halówki.