Krystian168 napisał(a):

szczerze jest to fatalna informacja dla nas, bo oznacza cięcia budżetowe na stanowiskach najbardziej potrzebnych w klubie. już bym wolał sprzedać jakiegoś piłkarza, niż zwalniać dyrektorów sportowych. bo niby teraz kto będzie negocjował kontrakty?
Skorża?