Incognito2192 napisał(a):

|
Jest jeszcze inne wyjście, na lewą Piotr Brożek na prawą Kirm, na obronę lewa Diaz.
|
Albo zostawic Kirma z Pi.Brozkiem tam gdzie sa, a po prawej stronie w miejsce Alvareza przesunietego do pomocy umiejscowic Singlara, ktory po przerwie na reprezentacjie powinien byc juz w pelni gotow do gry.