Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
16051
01.09.2009, 13:00
a jak to jest z wypożyczeniami i wolnymi zawodnikami? też ich można było kontraktować do wczoraj do północy?
bo jak tak to naprawde na lodzie zostaniemy
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s