Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16051
Stary 01.09.2009, 13:00
a jak to jest z wypożyczeniami i wolnymi zawodnikami? też ich można było kontraktować do wczoraj do północy?
bo jak tak to naprawde na lodzie zostaniemy
Odpowiedz cytując