Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16046
Stary 01.09.2009, 12:13
Mam nadzieję, że dziś nic z tego nie wyjdzie.
Wtedy już tylko miesiąc stresu, że jakiemuś Iwanowi odbije i przyśle maila/fax z sześcioma zerami i trójką na początku i zagramy z L, Amiką tudzież derby de facto bez napastnika.
Odpowiedz cytując