Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
16046
01.09.2009, 12:13
Mam nadzieję, że dziś nic z tego nie wyjdzie.
Wtedy już tylko miesiąc stresu, że jakiemuś Iwanowi odbije i przyśle maila/fax z sześcioma zerami i trójką na początku i zagramy z L, Amiką tudzież derby de facto bez napastnika.
arti