Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
bojantsw
Member
Od: 09.2008
Offline
#
10809
01.09.2009, 12:02
redrum
napisał(a):
Ponawiam pytanie
Szukam jakiejś firmy zajmującej się robieniem szalików.
wejdz sobie na
www.szaliki.com
bojantsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bojantsw
Znajdź inne posty napisane przez bojantsw