Oldpara napisał(a):

Mam nadzieje, że Brożek pójdzie do Fulham. Nawet bez nastepcy
Zasłużył sobie, a my sobie jakoś poradzimy.
|
Jak pójdzie w zimie to ok.
Przecież na jesień gramy o 4 kolejki więcej.
Ale teraz?
Czym postraszymy - Ćwielongiem ? Małeckim? Proszę Cię... nie ta para kaloszy. Brożek jak na ta lige jest piłkarzem "robiącym różnice", wspomniana dwójka to ligowe szaraczki (w przypadku Ćwielonga to nawet ciut na wyrost określenie...).
Boguski ? Jeszcze z miesiąc (min) do powrotu, z miesiąc dochodzenia do formy... akurat na4 mecze przyjdzie... super