Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16042
Stary 01.09.2009, 11:31
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że Brożek pójdzie do Fulham. Nawet bez nastepcy

Zasłużył sobie, a my sobie jakoś poradzimy.
Jak pójdzie w zimie to ok.
Przecież na jesień gramy o 4 kolejki więcej.

Ale teraz?

Czym postraszymy - Ćwielongiem ? Małeckim? Proszę Cię... nie ta para kaloszy. Brożek jak na ta lige jest piłkarzem "robiącym różnice", wspomniana dwójka to ligowe szaraczki (w przypadku Ćwielonga to nawet ciut na wyrost określenie...).

Boguski ? Jeszcze z miesiąc (min) do powrotu, z miesiąc dochodzenia do formy... akurat na4 mecze przyjdzie... super
Odpowiedz cytując