w wyborczej jest napisane że Fulham zastanawia się pomiędzy Brożkiem a Uche
trzeba podbić cenę za Pawła, tak aby zdecydowali się na Uche
a Pawła sprzedać w przerwie, jak już przewaga w lidze będzie wystarczająca i Wisła będzie miala czas na znalezienie następców.
