Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10802
Stary 01.09.2009, 09:08
Zola - wystarczy, że na ich supportowego maila wyślesz skan przelewu albo screenshot.
Cokolwiek co potwierdza to, że wpłaciłeś do nich kasę.
Ja tak zawsze robię i mi księgują nawet jak jeszcze kasa nie doszła (potrafią zaksięgować w kilka minut po wysłaniu maila).
Odpowiedz cytując