|
Zola - wystarczy, że na ich supportowego maila wyślesz skan przelewu albo screenshot.
Cokolwiek co potwierdza to, że wpłaciłeś do nich kasę.
Ja tak zawsze robię i mi księgują nawet jak jeszcze kasa nie doszła (potrafią zaksięgować w kilka minut po wysłaniu maila).
|