Jaroo nie stadionowym a pilkarskim. Nie mylmy tych dwoch diametralnie roznych, mimo licznych paradoksalnie, podobienstw.
Odnosnie tego filmiku z RPA. To jest identyczna kontuzja. Pozniej musieli chyba amputowac noge temu chlopakowi sfaulowanemu. Dobrze choc ze ten faulujacy wiedzial co zrobil, i naprawde mu bylo hmmm... przykro to chyba zbyt slabe slowo.
Odnosnie meczu Anderlechtu i wydarzen z niego. Gdyby nie Deschacht to Boussfa zajebalby na boisku Witsela. wiecej na tym filmiku:
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,W...wiadomosc.html .