|
chodzi o to że w takim APOELU nie grałby w pierwszej 11tce i tym sobie by na złość zrobił. Nie miałby takiej pozycji jak w Wiśle. Gdzie jest jednym z trzech (!) napastników, jest w miarę młody, przez co perspektywiczny, waleczny i dodatkowo jest Wiślakiem, przynajmniej na takiego się kreuje.
dla mnie nie podpisanie kontraktu byłoby Jego głupim posunięciem. Ale decyzja należy do Niego. Każdy sam sobie życiem kieruje.
dodam że w APOELU nie gra Paulista, który dla mnie jest jeszcze lepszym piłkarzem jak Patryk.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|